Kontakt

Sklepy


Sklepy rehabilitacyjne Warszawa

al. Jana Pawła II 52/54
22 831-76-69, sklep@mhsi.pl


ul. Puławska 120/124
22 844-62-17, 22 856-99-05, pulawska@mhsi.pl


ul. Koszykowa 53
22 629-13-84, koszykowa@mhsi.pl


 

ul. Żytnia 64
22 632-71-28, zytnia@mhsi.pl


al. KEN 93
22 335-07-37, ken@mhsi.pl


ul. Górczewska 97
22 836-80-70, gorczewska@mhsi.pl


 

ul. Grochowska 121/125
22 822-75-97, grochowska@mhsi.pl


al. Solidarności 53 / róg ul. Jagiellońskiej
22 654-20-90, solidarnosci@mhsi.pl


ul. Solec 101
22 623-81-14, solec@mhsi.pl



Pozostałe sklepy Warszawa

Sklep z akumulatorami
ul. Nowogrodzka 8
22 625-16-63, bateria@mhsi.pl


 

Sklep z galanterią skórzaną
ul. Elektoralna 24 (róg al. Jana Pawła II)
22 624-37-17, elektoralna@mhsi.pl


 

Sklep spożywczy
ul. Grójecka 78
22 659-76-44, grojecka@mhsi.pl


Sklep spożywczy
ul. Polna 46
22 825-77-26, polna@mhsi.pl


Sklep spożywczy
al. Krakowskie Przedmieście 71


Sklep spożywczy
ul. Płocka 43


Sklep spożywczy
ul. Wolska 54


MHSI Sp. z o.o.


(poprzednio Międzywojewódzka Handlowa Spółdzielnia Inwalidów)

ul. Wolność 2a
01-018 Warszawa
Regon 000456289
NIP 5272688585
KRS 0000449040


Telefony:
tel. 022 838-24-60 sekretariat
tel./fax 022 838-24-80

Zarząd:
Prezes - Kazimierz Szempliński
Zastępca Prezesa Zarządu - Andrzej Boniecki


Adresy e-mail:
biuro@mhsi.pl - sekretariat
kazimierzs@mhsi.pl - Prezes Kazimierz Szempliński
a.boniecki@mhsi.pl - z-ca Prezesa Andrzej Boniecki

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD)
p. Michał Tuz
tel. 602 384 179
iod@mhsi.pl

© MHSI Sp. z o.o.